Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DETAILING CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

DETAILING CONSTRUCT SRL (CUI 20015197) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J08/3059/2006 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 85.808 RON, o pierdere netă de 29.834 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 59,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
20015197
Nr. ORC
J08/3059/2006
EUID
ROONRC.J08/3059/2006
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Aluniş 2, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
85.808 RON
2025▼ 59,8%
Rezultat net
-29.834 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 85.808 -29.834 78.182 — 154.064 75.882 1
2024 213.652 99.349 57.152 — 173.979 116.827 1
2023 66.813 6.671 17.415 14.106 20.787 17.478 1
2022 12.304 -11.661 10.815 14.106 7.516 10.807 —
2021 — 0 127 14.106 8.489 22.468 —
2020 4.202 4.076 127 14.106 8.489 22.468 —
2019 — 0 0 14.106 4.286 18.392 —
2018 — -765 0 14.106 4.286 18.392 —
2017 — -7.232 1.047 14.106 6.098 19.157 1
2016 — -4.240 585 14.106 12.868 26.389 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
50,75% (2024: 32,85%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,97 (2024: 3,04)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
49,25% (2024: 67,15%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-19,36% (2024: 57,1%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-39,32% (2024: 85,04%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-34,77% (2024: 46,5%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DETAILING CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: CHESE ZOLTAN-ROBERT (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
25.09.2026 Cod CAEN principal 6201 6210 ANAF