Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

P & P & P SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

P & P & P SRL (CUI 20171072) este înmatriculată din 2006 cu număr ORC J35/4284/2006 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Alte activități de tipărire (cod CAEN 1812). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 162.868 RON, un profit net de 168 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 30,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
20171072
Nr. ORC
J35/4284/2006
EUID
ROONRC.J35/4284/2006
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Ghica 7, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
162.868 RON
2025▼ 30,1%
Rezultat net
168 RON
2025▼ 99,4%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 18 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7420 Activități fotografice

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (1812 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (12) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 10 diviziuni
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 162.868 168 46.636 51.148 40.191 44.703 1
2024 232.904 28.725 80.293 17.649 74.556 11.912 1
2023 279.413 -123.753 117.357 30.980 48.636 -18.637 2
2022 292.164 53.584 20.826 50.946 39.137 105.116 3
2021 275.722 96.723 70.483 95.857 26.159 51.533 3
2020 181.762 10.440 114.777 174.665 26.204 -45.191 3
2019 246.050 2.810 202.053 284.900 93.802 -54.753 3
2018 187.137 -58.792 724.329 247.943 422.784 -53.602 3
2017 141.394 4.945 39.852 5.596 39.446 5.190 2
2016 174.390 56.140 15.107 12.543 103.809 101.245 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
51,06% (2024: 87,08%)
Datorii / Total active (total active: 91.339 RON)
Solvabilitate generală
1,96 (2024: 1,15)
Total active / Datorii (total active: 91.339 RON)
Autonomie financiară
48,94% (2024: 12,92%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 91.339 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,18% (2024: 31,15%)
Profit net / Total active (total active: 91.339 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,38% (2024: 241,14%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,1% (2024: 12,33%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre P & P & P SRL

Reprezentanții firmei sunt: IURSITZA MARTINA-SIMONA (administrator), POPOVICI IOAN (administrator), POPOVICI LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
21.10.2026 Cod CAEN principal 7420 1812 ANAF