Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONFORM Q SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

CONFORM Q SRL (CUI 20507068) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007000373400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 31.500 RON, un profit net de 22.052 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 26,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
20507068
Nr. ORC
J2007000373400
EUID
ROONRC.J2007000373400
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Maiorescu 1, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
31.500 RON
2025▼ 26,6%
Rezultat net
22.052 RON
2025▼ 34,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7111 Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 31.500 22.052 8.760 — 31.112 22.352 1
2024 42.940 33.781 29.163 — 63.244 34.081 1
2023 45.100 31.577 1.833 — 33.710 31.877 1
2022 20.000 15.692 427 — 16.419 15.992 1
2021 31.000 25.986 838 — 27.124 26.286 1
2020 29.774 15.920 614 167 16.667 16.220 1
2019 41.600 33.055 550 2.167 20.712 22.329 1
2018 38.000 32.027 11.432 — 685 -10.725 1
2017 38.386 25.666 48.745 — 5.993 -42.752 1
2016 36.431 27.323 71.842 — 3.208 -68.418 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
28,16% (2024: 46,11%)
Datorii / Total active (total active: 31.112 RON)
Solvabilitate generală
3,55 (2024: 2,17)
Total active / Datorii (total active: 31.112 RON)
Autonomie financiară
71,84% (2024: 53,89%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 31.112 RON)
Rentabilitate active (ROA)
70,88% (2024: 53,41%)
Profit net / Total active (total active: 31.112 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
98,66% (2024: 99,12%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
70,01% (2024: 78,67%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONFORM Q SRL

Reprezentanții firmei sunt: TUTILĂ M. CECILIA - ANCA (administrator), TUTILĂ CECILIA ANCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
27.07.2026 Cod CAEN principal 7022 7020 ANAF