Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SECURE IT SOLUTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

SECURE IT SOLUTIONS SRL (CUI 20624157) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007000751400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 186.193 RON, un profit net de 5.319 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 24,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
20624157
Nr. ORC
J2007000751400
EUID
ROONRC.J2007000751400
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. PESCARUSULUI 4, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
186.193 RON
2025▼ 24,5%
Rezultat net
5.319 RON
2025▼ 27,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (8) · 6 diviziuni
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 186.193 5.319 198.819 130.385 57.666 -28.932 1
2024 246.589 7.356 244.864 197.978 44.855 -34.251 1
2023 267.676 -46.092 294.062 264.898 35.939 -41.607 1
2022 345.276 38.347 138.004 155.656 30.358 38.587 1
2021 316.350 72.007 61.733 134.140 51.959 105.753 2
2020 278.605 43.970 114.404 183.707 32.724 73.747 3
2019 276.364 59.135 101.152 136.799 62.698 59.345 3
2018 274.424 73.124 34.540 7.549 100.325 73.334 2
2017 241.578 29.571 19.531 — 153.721 134.190 1
2016 136.870 19.017 6.315 — 130.585 125.670 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
105,73% (2024: 100,84%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,95 (2024: 0,99)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-15,39% (2024: -14,1%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
2,83% (2024: 3,03%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,86% (2024: 2,98%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SECURE IT SOLUTIONS SRL

Reprezentantul firmei este: RAC-HRISTOV CLAUDIU-VALENTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.08.2026 Cod CAEN principal 6201 6210 ANAF