Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TEHNO SERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

TEHNO SERV SRL (CUI 21141797) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J12/820/2007 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) — cod CAEN 4511, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 267.448 RON, o pierdere netă de 122.307 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 45,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
21141797
Nr. ORC
J12/820/2007
EUID
ROONRC.J12/820/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ciocanului 15, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
267.448 RON
2025▼ 45,2%
Rezultat net
-122.307 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (12) · CAEN Rev.2 · 8 diviziuni
  • 2932 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Diviziunea 29 · Fabricarea autovehiculelor de transport rutier, a remorcilor și semiremorcilor (1)
  • 2932 Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (2)
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 267.448 -122.307 773.625 1.964 368.640 -403.021 1
2024 488.264 -139.710 750.649 1.964 576.119 -172.566 0
2023 1.460.309 72.226 874.502 2.500 876.570 4.568 1
2022 1.287.247 -24.455 1.037.202 15.326 954.218 -67.658 1
2021 335.584 -782 490.290 26.671 446.722 -16.897 1
2020 95.844 -30.714 101.241 26.671 58.094 -16.476 0
2019 126.782 369 193.690 50.433 148.372 5.115 0
2018 137.529 -36.528 243.118 50.433 197.431 4.746 0
2017 126.233 -59.230 256.314 50.433 247.155 41.274 —
2016 129.995 -29.242 249.349 44.833 304.974 100.458 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
208,75% (2024: 129,85%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,48 (2024: 0,77)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-108,75% (2024: -29,85%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-33% (2024: -24,17%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-45,73% (2024: -28,61%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TEHNO SERV SRL

Reprezentantul firmei este: BIJI CLAUDIU STELIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025