D & C PALACE SRL
D & C PALACE SRL (CUI 21240219) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2023000411108 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Alte lucrări speciale de construcții (cod CAEN 4399). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.972 RON și o pierdere netă de 216.249 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 77,7% față de 2023.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 21240219
- Nr. ORC
- J2023000411108
- EUID
- ROONRC.J2023000411108
- Înmatriculată
- 19 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 5210 Depozitări
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor (CAEN Rev.2)
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate (CAEN Rev.2)
- 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 4942 Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -31.803 | 18.728 | 249.689 | 2.443 | 233.404 | — |
| 2024 | 43.972 | -216.249 | 27.553 | 279.436 | 13.324 | 265.207 | — |
| 2023 | 197.188 | -15.646 | 5.503 | 602.620 | 156.367 | 753.484 | — |
| 2022 | 197.188 | -15.646 | 5.503 | 602.620 | 156.367 | 753.484 | — |
| 2021 | 292.476 | 5.298 | 197.964 | 655.106 | 311.988 | 769.130 | — |
| 2020 | 298.318 | -399 | 52.643 | 707.593 | 116.674 | 771.624 | — |
| 2019 | 8.000 | -68.336 | 240 | 760.079 | 12.184 | 772.023 | — |
| 2018 | — | -94.049 | 0 | 812.565 | 27.794 | 840.359 | — |
| 2017 | 730.277 | 559.470 | 15.319 | 882.871 | 156.856 | 1.024.408 | 3 |
| 2016 | 290.575 | 426.572 | 669.263 | 961.433 | 134.642 | 426.812 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2024 (vs 2023)- Pierderi consecutive 2023-2024
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre D & C PALACE SRL
Reprezentantul firmei este: NICOLAE DANIELA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .