Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LM-NETLINK SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

LM-NETLINK SRL (CUI 21314308) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007004844407 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități fotografice (cod CAEN 7420). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 96.411 RON și un profit net de 28.419 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 49,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
21314308
Nr. ORC
J2007004844407
EUID
ROONRC.J2007004844407
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ceahlăul 19, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
96.411 RON
2025▲ 49,0%
Rezultat net
28.419 RON
2025▲ 77,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7420 Activități fotografice
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7420 Activități fotografice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 96.411 28.419 20.222 43.154 36.865 59.797 —
2024 64.700 15.995 48.793 55.404 24.768 31.379 —
2023 53.015 15.144 59.458 65.227 9.615 15.384 —
2022 24.627 16.934 9.172 3.183 23.163 17.174 —
2021 11.492 9.342 8.842 985 21.206 13.349 —
2020 1.200 -310 7.602 1.522 10.087 4.007 —
2019 7.200 4.077 6.765 2.060 9.022 4.317 —
2018 7.200 3.979 491 — 14.695 14.204 —
2017 7.200 5.201 370 1.922 8.673 10.225 —
2016 7.200 4.784 40.600 2.695 42.929 5.024 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
25,27% (2024: 60,86%)
Datorii / Total active (total active: 80.019 RON)
Solvabilitate generală
3,96 (2024: 1,64)
Total active / Datorii (total active: 80.019 RON)
Autonomie financiară
74,73% (2024: 39,14%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 80.019 RON)
Rentabilitate active (ROA)
35,52% (2024: 19,95%)
Profit net / Total active (total active: 80.019 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
47,53% (2024: 50,97%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
29,48% (2024: 24,72%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LM-NETLINK SRL

Reprezentantul firmei este: MOISE LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025