CLAUDIU ŞI LUCIAN SRL
CLAUDIU ŞI LUCIAN SRL (CUI 21359482) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007000650295 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Acvacultura în ape dulci (cod CAEN 0322). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 127.020 RON, un profit net de 6.176 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 71,9% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 21359482
- Nr. ORC
- J2007000650295
- EUID
- ROONRC.J2007000650295
- Înmatriculată
- 19 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 0312 Pescuitul în ape dulci
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 0312 Pescuitul în ape dulci
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 9319 Alte activități sportive n.c.a
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 5138 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente, inclusiv pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.1)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2022. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2021, 2025) și ANAF (2019–2020, 2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.020 | 6.176 | 113.130 | — | 120.677 | 7.547 | 1 |
| 2024 | 73.910 | 13.478 | 111.447 | 6.941 | 112.818 | 8.312 | 1 |
| 2023 | 193.500 | 112.140 | 109.207 | 6.941 | 97.100 | -5.166 | 1 |
| 2021 | 62.745 | 5.011 | 43.408 | — | 3.870 | -39.538 | 1 |
| 2020 | 45.701 | 4.226 | 51.366 | 0 | 6.817 | -44.549 | 1 |
| 2019 | 38.082 | 3.755 | 57.432 | 3.941 | 4.716 | -48.775 | 1 |
| 2018 | 27.033 | 6.001 | 73.661 | 6.941 | 8.516 | -58.204 | 1 |
| 2017 | 19.414 | 5.666 | 68.330 | 6.941 | 8.516 | -52.873 | 1 |
| 2016 | 19.414 | 5.666 | 68.330 | 6.941 | 8.516 | -52.873 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CLAUDIU ŞI LUCIAN SRL
Reprezentanții firmei sunt: DRĂGHICI GEANINA NICOLETA (administrator), DRĂGHICI MARIUS-LUCIAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .