Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GANDOSTAL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

GANDOSTAL SRL (CUI 21417532) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007000500334 și are sediul în Cotârgași, județul Suceava. Activitatea principală: Exploatarea forestieră (cod CAEN 0220). În 2024, firma a raportat o pierdere netă de 16.479 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
21417532
Nr. ORC
J2007000500334
EUID
ROONRC.J2007000500334
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sat Cotârgaşi Orş. Broşteni Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
0 RON
2024
Rezultat net
-16.479 RON
2024
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
0220 Exploatarea forestieră
Secțiunea A · Diviziunea 02 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.

În bilanțul pe 2024, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (0220), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -10.645 0 108.027 16.601 124.628 —
2024 0 -16.479 1.761 112.135 24.899 135.273 0
2023 — 0 3.288 120.481 38.591 155.784 —
2022 97.699 33.723 3.288 120.481 38.591 155.784 —
2021 28.211 -9.239 8.964 125.207 5.819 122.062 —
2020 80.996 23.006 6.487 129.933 8.562 132.008 —
2019 56.710 28.006 4.692 134.771 15.287 145.366 —
2018 8.642 1.582 4.554 139.877 10.870 146.193 —
2017 — -4.598 3.136 141.797 29.107 167.768 —
2016 570 -8.837 3.136 146.394 29.109 172.367 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1,29% (2022: 2,07%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
77,82 (2022: 48,38)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,71% (2022: 97,93%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-12,03% (2022: 21,2%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-12,18% (2022: 21,65%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2022: 34,52%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GANDOSTAL SRL

Reprezentantul firmei este: BĂLĂU ALEXANDRA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
13.10.2026 Cod CAEN principal 3299 (clasificarea noastră, din bilanț) 0220 ANAF
29.09.2026 Cod CAEN principal — 3299 Verti, din bilanț

„Verti, din bilanț" înseamnă o clasificare făcută de noi din codul declarat în bilanț, nu o schimbare în registre.