MARALL SERV SRL
MARALL SERV SRL (CUI 21727010) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J40/9291/2007 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Alte activități profesionale, științifice și tehnice (cod CAEN 7490, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 256.482 RON, un profit net de 125.586 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2023 (0,0%).
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 21727010
- Nr. ORC
- J40/9291/2007
- EUID
- ROONRC.J40/9291/2007
- Înmatriculată
- 19 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7490 — Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
- 8211 Activități combinate de secretariat
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020, 2023–2025) și ANAF (2019, 2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 256.482 | 125.586 | 126.866 | 146.554 | 186.948 | 243.173 | 2 |
| 2024 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023 | 256.482 | 125.586 | 126.866 | 146.554 | 186.948 | 243.173 | 2 |
| 2022 | 256.482 | 125.586 | 126.866 | 146.554 | 186.948 | 243.173 | 1 |
| 2021 | 256.482 | 125.586 | 126.866 | 146.554 | 186.948 | 243.173 | 1 |
| 2020 | 256.482 | 125.586 | 126.866 | 146.554 | 186.948 | 243.173 | 1 |
| 2019 | 146.677 | 32.023 | 135.423 | 157.555 | 61.155 | 133.376 | 1 |
| 2018 | 130.219 | 44.820 | 10.600 | 6.271 | 86.509 | 101.353 | 1 |
| 2017 | 93.062 | 44.065 | 10.033 | 8.017 | 35.814 | 56.533 | 1 |
| 2016 | 85.889 | 23.470 | 28.686 | 7.651 | 42.537 | 22.075 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2023)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MARALL SERV SRL
Reprezentantul firmei este: SANDU RALUCA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .