Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HAMMER CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

HAMMER CONSTRUCT SRL (CUI 21775298) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J40/9799/2007 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Alte lucrări speciale de construcții (cod CAEN 4399). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 25.922 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
21775298
Nr. ORC
J40/9799/2007
EUID
ROONRC.J40/9799/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sos. OLTENITEI 236, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
—
2025
Rezultat net
-25.922 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4399), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -25.922 27.442 — 1.720 -25.722 1
2024 — -1.004 7.500 — 2.026 -5.474 —
2023 — 0 6.458 — 1.988 -4.470 —
2022 — 0 6.458 36 1.988 -4.434 —
2021 — 0 6.458 36 1.988 -4.434 —
2020 — 0 6.458 36 1.989 -4.433 —
2019 — 0 6.458 36 1.989 -4.433 0
2018 — -730 6.458 36 1.989 -4.433 —
2017 — -15.404 44.817 767 1.963 -42.087 —
2016 0 0 29.413 767 1.963 -26.683 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2019)
Grad de îndatorare
1.595,47% (2019: 318,91%)
Datorii / Total active (total active: 1.720 RON)
Solvabilitate generală
0,06 (2019: 0,31)
Total active / Datorii (total active: 1.720 RON)
Autonomie financiară
-1.495,47% (2019: -218,91%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.720 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-1.507,09% (2019: 0%)
Profit net / Total active (total active: 1.720 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HAMMER CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: DUMITRU CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025