Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PBR STAR M SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

PBR STAR M SRL (CUI 21864786) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007002523128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.390 RON și o pierdere netă de 5.664 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
21864786
Nr. ORC
J2007002523128
EUID
ROONRC.J2007002523128
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea PADIN 24, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
9.390 RON
2025
Rezultat net
-5.664 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 9.390 -5.664 12.424 15.221 45.924 48.721 —
2024 0 0 9.492 15.221 48.656 54.385 —
2023 0 -65 9.492 15.221 48.656 54.385 —
2022 — 0 9.739 15.221 48.968 54.450 —
2021 300 -423 9.739 15.221 48.968 54.450 —
2020 7.917 140 9.730 15.221 49.383 54.874 0
2019 — 0 1.953 15.221 41.466 54.734 —
2018 — 0 1.953 15.221 41.466 54.734 —
2017 — 0 1.953 15.221 41.466 54.734 —
2016 0 -996 1.953 15.221 41.466 54.734 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
20,32% (2024: 14,86%)
Datorii / Total active (total active: 61.145 RON)
Solvabilitate generală
4,92 (2024: 6,73)
Total active / Datorii (total active: 61.145 RON)
Autonomie financiară
79,68% (2024: 85,14%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 61.145 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-9,26% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 61.145 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-11,63% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-60,32%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PBR STAR M SRL

Reprezentanții firmei sunt: RAŢIU MARGARETA (administrator), RAȚIU EMIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025