Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ZACO SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

ZACO SRL (CUI 21917716) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J26/1079/2007 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 40.959 RON, o pierdere netă de 4.614 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 73,2% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
21917716
Nr. ORC
J26/1079/2007
EUID
ROONRC.J26/1079/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Godeanu 3, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
40.959 RON
2021▼ 73,2%
Rezultat net
-4.614 RON
2021
Angajați
1
2021▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 424.075 8.005 48.562 -367.508 —
2024 — -3.474 424.075 8.005 48.562 -367.508 —
2023 — -883 421.571 8.888 48.649 -364.034 —
2022 — -4.385 421.571 9.771 48.649 -363.151 —
2021 40.959 -4.614 417.949 10.655 48.528 -358.766 1
2020 153.080 -37.071 404.174 5.313 44.709 -354.152 2
2019 202.130 -11.582 350.762 5.313 28.368 -317.081 1
2018 211.173 -11.128 324.471 5.754 13.218 -305.499 2
2017 195.195 -24.601 309.155 5.754 9.030 -294.371 2
2016 201.068 -13.005 288.397 5.754 12.593 -270.050 3

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
706,2% (2020: 807,99%)
Datorii / Total active (total active: 59.183 RON)
Solvabilitate generală
0,14 (2020: 0,12)
Total active / Datorii (total active: 59.183 RON)
Autonomie financiară
-606,2% (2020: -707,99%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 59.183 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-7,8% (2020: -74,11%)
Profit net / Total active (total active: 59.183 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-11,26% (2020: -24,22%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2020-2021
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ZACO SRL

Reprezentantul firmei este: TOGANEL IONEL CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021