Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RLMG BETA SPV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

RLMG BETA SPV S.R.L. (CUI 22087785) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007013259407 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,1 milioane RON, un profit net de 937.804 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 6,7 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
22087785
Nr. ORC
J2007013259407
EUID
ROONRC.J2007013259407
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Bld. Carol I 34-36, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.129.628 RON
2025▲ 574,5%
Rezultat net
937.804 RON
2025▲ 978,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6420 Activități ale holdingurilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.129.628 937.804 146.311 8.737.392 1.280.132 9.871.213 1
2024 167.469 86.957 51.208 8.718.476 266.141 8.933.409 1
2023 — 54.156 81.597 8.718.476 209.573 8.846.452 1
2022 — 3.125.014 95.684 5.118.476 3.769.998 8.792.790 1
2021 — -43.934 920.289 9.703.897 120.851 8.904.459 1
2020 0 1.008.257 850.244 9.676.409 126.102 8.952.267 1
2019 — -42.498 1.846.729 9.674.349 116.390 7.944.010 —
2018 — -32.438 1.803.907 9.674.349 116.067 7.986.509 1
2017 — -36.881 1.770.564 9.674.349 115.162 8.018.947 1
2016 — -27.867 1.732.007 9.674.349 114.966 8.055.828 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1,46% (2024: 0,57%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
68,47 (2024: 175,45)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,54% (2024: 99,43%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
9,36% (2024: 0,97%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
9,5% (2024: 0,97%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
83,02% (2024: 51,92%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RLMG BETA SPV S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: LIMONI LABINOT (reprezentant administrator persoana juridica), ADAMESCU BOGDAN-ALEXANDER (administrator), EPSILON CONSTRUCTION&BUILDING MANAGEMENT S.R.L (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025