Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

B.H.I. CONSTRUCTION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

B.H.I. CONSTRUCTION SRL (CUI 22170677) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J32/1268/2007 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Dezvoltare (promovare) imobiliară (cod CAEN 4110, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.528 RON și un profit net de 2.413 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 21,2% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
22170677
Nr. ORC
J32/1268/2007
EUID
ROONRC.J32/1268/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Şurii Mici FN, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
7.528 RON
2024▲ 21,2%
Rezultat net
2.413 RON
2024▲ 10,1%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -2.478 216.417 92.808 1.602.587 1.478.978 —
2024 7.528 2.413 216.417 92.808 1.605.065 1.481.456 —
2023 6.211 2.192 216.867 93.716 1.602.194 1.479.043 —
2022 0 -1.697 215.967 93.716 1.599.102 1.476.851 —
2021 4.551 -7.661 215.967 93.716 1.600.799 1.478.548 —
2020 3.047 2.108 215.967 94.079 1.608.097 1.486.209 —
2019 18.702 8.956 217.464 94.079 1.607.485 1.484.100 —
2018 14.090 8.064 219.688 95.524 1.599.308 1.475.144 —
2017 0 -28.005 227.022 98.047 1.596.056 1.467.081 —
2016 28.902 -3.974 235.971 117.318 2.657.552 2.538.899 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
12,75% (2023: 12,79%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
7,85 (2023: 7,82)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
87,25% (2023: 87,21%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,14% (2023: 0,13%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,16% (2023: 0,15%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
32,05% (2023: 35,29%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre B.H.I. CONSTRUCTION SRL

Reprezentanții firmei sunt: STEINBERG SHMAIA MOSHE (administrator), BUDULECI LAURENŢIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024