Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

I&C DEVELOPMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

I&C DEVELOPMENT SRL (CUI 22178166) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007002533130 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Dezvoltare (promovare) imobiliară (cod CAEN 6812). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.658 RON și o pierdere netă de 41.572 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 12,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22178166
Nr. ORC
J2007002533130
EUID
ROONRC.J2007002533130
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
13.658 RON
2025▼ 12,4%
Rezultat net
-41.572 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6812 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (24) · 7 diviziuni
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (5)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
  • 3831 Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
  • 3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
Diviziunea 39 · Activități și servicii de decontaminare (1)
  • 3900 Activități și servicii de decontaminare
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (2)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4291 Construcții hidrotehnice
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 13.658 -41.572 5.647.520 2.930.212 245.208 -2.472.100 —
2024 15.590 4.884 5.615.652 2.930.212 254.891 -2.430.549 —
2023 2.476 -31.309 5.611.855 2.930.212 246.210 -2.435.433 —
2022 — -60.765 5.596.773 2.930.212 256.069 -2.410.492 —
2021 — -125.385 5.564.259 2.930.212 284.320 -2.349.727 —
2020 — -86.780 5.493.128 2.930.212 338.574 -2.224.342 —
2019 — -226.837 5.405.016 2.930.212 338.574 -2.136.230 —
2018 — -18.025 5.273.734 2.930.212 434.129 -1.909.393 —
2017 — -128.312 5.245.130 2.930.212 434.129 -1.880.789 —
2016 — -1.510 5.034.517 2.930.212 434.129 -1.670.176 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
177,85% (2024: 176,31%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,56 (2024: 0,57)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-77,85% (2024: -76,31%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-1,31% (2024: 0,15%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-304,38% (2024: 31,33%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre I&C DEVELOPMENT SRL

Reprezentantul firmei este: KECECIOGLU HASAN MALIK (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025