Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VALIZA CU TEATRU SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

VALIZA CU TEATRU SRL (CUI 22290401) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J08/2279/2007 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9001, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.210 RON și un profit net de 1.911 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 72,2% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22290401
Nr. ORC
J08/2279/2007
EUID
ROONRC.J08/2279/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mihai Viteazul 6, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
4.210 RON
2019▼ 72,2%
Rezultat net
1.911 RON
2019▼ 83,7%
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea R · Diviziunea 90 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2019
9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică
  • 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 — 27.280 27.280 —
2024 — 0 0 — 27.280 27.280 —
2023 — 0 0 — 27.280 27.280 —
2022 — -200 0 — 60.748 60.748 —
2021 — -221 0 — 60.948 60.948 —
2020 — -739 0 221 60.948 61.169 —
2019 4.210 1.911 0 960 60.948 61.908 —
2018 15.120 11.716 848 1.699 59.145 59.996 —
2017 9.400 6.739 282 2.438 46.124 48.280 —
2016 26.554 15.013 0 3.177 38.365 41.542 1

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
0% (2018: 1,39%)
Datorii / Total active (total active: 61.908 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 61.908 RON)
Autonomie financiară
100% (2018: 98,61%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 61.908 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,09% (2018: 19,26%)
Profit net / Total active (total active: 61.908 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
3,09% (2018: 19,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
45,39% (2018: 77,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VALIZA CU TEATRU SRL

Reprezentantul firmei este: GEANTA CHELBEA VIORICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019