Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NUC 807 DEVELOPMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

NUC 807 DEVELOPMENT SRL (CUI 22317728) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J40/16070/2007 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (cod CAEN 6810, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.278 RON și un profit net de 3.736 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 46,4% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22317728
Nr. ORC
J40/16070/2007
EUID
ROONRC.J40/16070/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Răspântiilor 6, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
3.278 RON
2022▲ 46,4% față de 2020
Rezultat net
3.736 RON
2022▲ 71,5% față de 2020
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Secțiunea L · Diviziunea 68 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022
6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 439.753 432.000 2.654 -5.099 —
2024 — 0 439.753 432.000 2.654 -5.099 —
2023 — 0 439.753 432.000 2.654 -5.099 —
2022 3.278 3.736 439.753 432.000 2.654 -5.099 —
2021 — 0 0 — — 0 —
2020 2.239 2.179 449.883 432.000 5.875 -12.008 —
2019 2.175 2.110 460.665 432.000 14.478 -14.187 —
2018 6.428 6.122 460.858 432.000 12.561 -16.297 —
2017 — 0 460.665 432.000 6.246 -22.419 —
2016 — -1.545 460.665 432.000 6.246 -22.419 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2020)
Grad de îndatorare
101,17% (2020: 102,74%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,99 (2020: 0,97)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-1,17% (2020: -2,74%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,86% (2020: 0,5%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
113,97% (2020: 97,32%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NUC 807 DEVELOPMENT SRL

Reprezentantul firmei este: EREZ SCHWARTZ JACOV (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022