Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STAR INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

STAR INVEST SRL (CUI 22332183) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007001459327 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 15.000 RON, o pierdere netă de 17.603 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 85,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
22332183
Nr. ORC
J2007001459327
EUID
ROONRC.J2007001459327
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dreptăţii 2, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
15.000 RON
2025▼ 85,1%
Rezultat net
-17.603 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · 7 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (4)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 15.000 -17.603 265.106 887.095 147.660 769.838 1
2024 100.361 117.266 110.165 793.844 1.212.994 1.898.552 1
2023 2.189.300 1.906.011 571.126 154.086 2.197.759 1.781.287 1
2022 55.000 -31.613 516.157 375.831 15.601 -124.725 1
2021 — -23.110 533.419 419.941 20.366 -93.112 1
2020 — -17.246 507.157 419.941 17.213 -70.003 1
2019 275.000 -18.412 175.925 102.238 20.931 -52.756 1
2018 270.000 -11.903 6.342 235.173 211.638 440.469 1
2017 — 0 24.000 1.365 187 -22.448 —
2016 — 0 24.000 1.365 187 -22.448 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
25,62% (2024: 5,49%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,9 (2024: 18,22)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
74,4% (2024: 94,6%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-1,7% (2024: 5,84%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-2,29% (2024: 6,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-117,35% (2024: 116,84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STAR INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: GANCEA ANA OLIVIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025