Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CAM GRUP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

CAM GRUP SRL (CUI 22366046) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007001590266 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Fabricarea altor produse din cauciuc (cod CAEN 2212). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.175 RON și un profit net de 10.159 RON. Cifra de afaceri e de 93,0 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
22366046
Nr. ORC
J2007001590266
EUID
ROONRC.J2007001590266
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Voinicenilor 264A, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
24.175 RON
2025▲ 9.198,1%
Rezultat net
10.159 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
2212 Fabricarea altor produse din cauciuc
Secțiunea C · Diviziunea 22 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2219 Fabricarea altor produse din cauciuc

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (2212 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · 5 diviziuni
  • 1520 Fabricarea încălțămintei
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 15 · Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor (1)
  • 1520 Fabricarea încălțămintei
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 24.175 10.159 61.652 95.262 421.382 454.992 —
2024 260 -8.567 84.190 95.560 433.463 444.833 1
2023 160.497 114.532 83.790 95.560 441.630 453.400 —
2022 119.141 95.041 75.645 95.854 318.660 338.869 0
2021 56.533 43.199 42.881 95.985 190.724 243.828 —
2020 7.160 5.098 11.792 92.848 119.572 200.628 —
2019 0 -1.200 9.971 92.848 112.653 195.530 —
2018 1.320 367 9.971 92.848 113.853 196.730 —
2017 1.230 -1.384 11.146 92.848 114.661 196.363 0
2016 9.679 1.190 11.463 92.848 116.362 197.747 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
11,93% (2024: 15,91%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
8,38 (2024: 6,28)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
88,07% (2024: 84,09%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,97% (2024: -1,62%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
2,23% (2024: -1,93%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
42,02%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CAM GRUP SRL

Reprezentantul firmei este: CURTICĂPEAN SEPTIMIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025