Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

GIANY FASHION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

GIANY FASHION SRL (CUI 22429144) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007002595228 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 61.915 RON și un profit net de 7.832 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 40,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22429144
Nr. ORC
J2007002595228
EUID
ROONRC.J2007002595228
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Eternitate 84, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
61.915 RON
2025▼ 40,0%
Rezultat net
7.832 RON
2025▲ 4.324,9%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 4 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 61.915 7.832 14.650 1.065 21.835 8.250 —
2024 103.202 177 20.294 1.065 25.160 5.931 1
2023 131.445 250 22.370 1.065 31.247 12.275 2
2022 168.201 27.637 22.096 1.065 49.930 28.899 3
2021 149.722 6.823 19.132 1.342 39.950 22.160 3
2020 120.579 1.258 20.184 1.832 53.542 35.190 3
2019 155.470 20.649 22.472 2.620 53.783 33.931 —
2018 165.997 35.336 20.133 3.408 53.807 37.082 3
2017 190.212 87.744 20.871 4.194 28.923 12.246 3
2016 144.793 71.176 90.068 2.250 12.319 -75.499 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
63,97% (2024: 77,38%)
Datorii / Total active (total active: 22.900 RON)
Solvabilitate generală
1,56 (2024: 1,29)
Total active / Datorii (total active: 22.900 RON)
Autonomie financiară
36,03% (2024: 22,62%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.900 RON)
Rentabilitate active (ROA)
34,2% (2024: 0,67%)
Profit net / Total active (total active: 22.900 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
94,93% (2024: 2,98%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
12,65% (2024: 0,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre GIANY FASHION SRL

Reprezentantul firmei este: BOGDĂNICI GIANINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025