Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL (CUI 22465872) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007017946404 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (cod CAEN 4683). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.322 RON și un profit net de 1.127 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 88,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
22465872
Nr. ORC
J2007017946404
EUID
ROONRC.J2007017946404
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Theodor Pallady 47, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.322 RON
2025▼ 88,8%
Rezultat net
1.127 RON
2025▼ 83,5%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4683 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (5)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2024–2025) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.322 1.127 16.963 — 15.453 -1.510 —
2024 11.850 6.819 16.830 — 14.193 -2.637 1
2023 0 -29.420 33.483 0 24.027 -9.456 1
2022 — -622 4.092 — 24.056 19.964 1
2021 — -23 3.499 — 24.085 20.586 —
2020 — -33 3.499 — 24.108 20.609 —
2019 — -2.011 3.499 — 24.141 20.642 —
2018 3.181 -6.529 9.550 — 31.454 21.904 —
2017 78.666 -12.898 32.275 — 60.708 28.433 —
2016 122.236 8.197 18.272 — 59.603 41.331 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
109,77% (2024: 118,58%)
Datorii / Total active (total active: 15.453 RON)
Solvabilitate generală
0,91 (2024: 0,84)
Total active / Datorii (total active: 15.453 RON)
Autonomie financiară
-9,77% (2024: -18,58%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 15.453 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,29% (2024: 48,04%)
Profit net / Total active (total active: 15.453 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
85,25% (2024: 57,54%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRUST CONSTRUCT & CONTRACTING SRL

Reprezentantul firmei este: BALCI VEYSEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025