Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HARPER INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

HARPER INVEST SRL (CUI 22602040) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007019658406 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (cod CAEN 6811). În 2021, firma a raportat o pierdere netă de 6.583 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22602040
Nr. ORC
J2007019658406
EUID
ROONRC.J2007019658406
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Agronomiei 2-6, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
—
2021
Rezultat net
-6.583 RON
2021
Angajați
0
2021

Activitate

CAEN principal
6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6811 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (27) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (17)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
  • 0115 Cultivarea tutunului
  • 0116 Cultivarea plantelor pentru fibre textile
  • 0119 Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
  • 0128 Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
  • 0129 Cultivarea altor plante permanente
  • 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 0147 Creșterea păsărilor
  • 0149 Creșterea altor animale
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
  • 0163 Activități după recoltare
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (4)
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 81.739 2.905.225 456.696 3.280.182 —
2024 — 0 81.739 2.905.225 456.696 3.280.182 —
2023 — -50 81.739 2.905.225 456.696 3.280.182 —
2022 — -3.694 81.739 2.907.272 454.699 3.280.232 —
2021 — -6.583 77.383 2.907.272 454.037 3.283.926 0
2020 0 -13.574 73.188 2.907.272 456.425 3.290.509 0
2019 8.775 -4.752 72.067 2.912.901 463.249 3.304.083 0
2018 115.500 92.648 81.194 2.918.368 471.661 3.308.835 0
2017 30.410 -997.132 89.326 2.949.688 572.826 3.433.188 3
2016 1.177.539 987.784 608.738 5.348.912 444.424 5.184.598 6

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
2,3% (2020: 2,18%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
43,44 (2020: 45,96)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,7% (2020: 97,82%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,2% (2020: -0,4%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,2% (2020: -0,41%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2020-2021

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HARPER INVEST SRL

Reprezentanții firmei sunt: YILDIRIM SARPER (administrator), YILDIRIM SARPER (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021
Data Câmp Înainte După Sursă
06.09.2026 Cod CAEN principal 6810 6811 ANAF