Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EL-CONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

EL-CONS SRL (CUI 22609692) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007001725323 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321).

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
22609692
Nr. ORC
J2007001725323
EUID
ROONRC.J2007001725323
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. HERTA 15, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
0 RON
2020
Rezultat net
0 RON
2020
Angajați
0
2020

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4321 Lucrări de instalații electrice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (47) · 10 diviziuni
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Diviziunea 11 · Fabricarea băuturilor (2)
  • 1101 Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice
  • 1102 Fabricarea vinurilor din struguri
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (7)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (17)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4624 Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4511 Demolarea construcțiilor, terasamente și organizare de șantiere (CAEN Rev.1)
  • 4521 Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN Rev.1)
  • 4522 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.1)
  • 4525 Alte lucrări speciale de construcții (CAEN Rev.1)
  • 4531 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.1)
  • 4533 Lucrări de instalații tehnico-sanitare (CAEN Rev.1)
  • 4534 Alte lucrări de instalații (CAEN Rev.1)
  • 4541 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.1)
  • 4543 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.1)
  • 4545 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.1)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2020, fără 2017 și 2018. Surse: MFinanțe (2016) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2020 0 0 17.111 14.902 4.319 2.110 0
2019 0 0 17.111 14.902 4.319 2.110 0
2016 — 0 17.111 14.902 4.319 2.110 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
89,02% (2019: 89,02%)
Datorii / Total active (total active: 19.221 RON)
Solvabilitate generală
1,12 (2019: 1,12)
Total active / Datorii (total active: 19.221 RON)
Autonomie financiară
10,98% (2019: 10,98%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 19.221 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2019: 0%)
Profit net / Total active (total active: 19.221 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2019: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EL-CONS SRL

Reprezentantul firmei este: ROTAR IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020
Data Câmp Înainte După Sursă
01.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 19.10.2007 Transfer (sosire) din 25.06.2026 ANAF
01.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
01.08.2026 Data stării juridice 19.10.2007 25.06.2026 ANAF
01.08.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF
01.08.2026 Număr de înmatriculare J32/1725/2007 J2007001725323 ANAF