Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CĂTĂ CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

CĂTĂ CONSTRUCT SRL (CUI 22612639) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J30/1380/2007 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Alte lucrări speciale de construcții (cod CAEN 4399). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.264 RON, o pierdere netă de 1.012 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 91,4% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22612639
Nr. ORC
J30/1380/2007
EUID
ROONRC.J30/1380/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gabriel Georgescu 79A, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
2.264 RON
2017▲ 91,4%
Rezultat net
-1.012 RON
2017
Angajați
1
2017

Activitate

CAEN principal
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 33.907 — 183.795 149.888 —
2024 — 0 33.907 — 334.022 300.115 —
2023 — 0 33.907 — 334.022 300.115 —
2022 — 0 39.993 — 340.108 300.115 —
2021 — -1.507 39.993 — 340.108 300.115 —
2020 — -250 39.993 — 341.615 301.622 —
2019 — -454 39.993 — 341.865 301.872 —
2018 — -738 39.993 — 342.318 302.325 —
2017 2.264 -1.012 42.975 — 386.038 343.063 1
2016 1.183 -3.795 41.952 — 386.027 344.075 —

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
11,13% (2016: 10,87%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
8,98 (2016: 9,2)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
88,87% (2016: 89,13%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,26% (2016: -0,98%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-0,29% (2016: -1,1%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-44,7% (2016: -320,79%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2016-2017

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CĂTĂ CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: POPOVICI ANNAMARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017