Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOP ELSAN 2007 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

TOP ELSAN 2007 SRL (CUI 22615562) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J40/19822/2007 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.000 RON și un profit net de 6.501 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 54,3% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22615562
Nr. ORC
J40/19822/2007
EUID
ROONRC.J40/19822/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Agigea 4, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
8.000 RON
2023▼ 54,3%
Rezultat net
6.501 RON
2023▼ 51,8%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4321 — Lucrări de instalații electrice). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Diviziunea 13 · Fabricarea produselor textile (1)
  • 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (4)
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării
  • 3103 Fabricarea de saltele și somiere
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic
  • 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 1.422 — 19.044 17.622 —
2024 — 0 1.422 — 19.044 17.622 —
2023 8.000 6.501 1.423 — 19.044 17.621 —
2022 17.505 13.478 185 — 11.305 11.120 —
2021 580 563 6.327 — 3.919 -2.408 —
2020 — 0 6.310 — 3.339 -2.971 —
2019 — 0 6.310 — 3.339 -2.971 —
2018 650 630 6.310 — 3.339 -2.971 —
2017 — 0 6.290 — 2.689 -3.601 —
2016 — 0 6.290 — 2.689 -3.601 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
7,47% (2022: 1,64%)
Datorii / Total active (total active: 19.044 RON)
Solvabilitate generală
13,38
Total active / Datorii (total active: 19.044 RON)
Autonomie financiară
92,53% (2022: 98,36%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 19.044 RON)
Rentabilitate active (ROA)
34,14% (2022: 119,22%)
Profit net / Total active (total active: 19.044 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
36,89% (2022: 121,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
81,26% (2022: 77%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOP ELSAN 2007 SRL

Reprezentantul firmei este: NEGRU VIRGILIU-RAPHAEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023