Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FARMALIV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

FARMALIV SRL (CUI 22664336) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J05/2724/2007 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 213.469 RON, un profit net de 36.325 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 53,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
22664336
Nr. ORC
J05/2724/2007
EUID
ROONRC.J05/2724/2007
Înmatriculată
19 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Constantin Mille 8, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
213.469 RON
2025▲ 53,2%
Rezultat net
36.325 RON
2025▲ 2.604,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 213.469 36.325 915.153 430.297 575.044 90.188 1
2024 139.353 1.343 913.985 559.387 408.460 53.862 1
2023 — -3.056 129.598 — 182.118 52.520 1
2022 — 0 127.103 — 182.679 55.576 —
2021 — 0 127.103 — 182.679 55.576 —
2020 — 0 127.103 — 182.679 55.576 —
2019 — 0 127.103 — 182.679 55.576 —
2018 — -195 127.103 — 182.679 55.576 —
2017 — 0 127.108 — 182.879 55.771 —
2016 — 7 127.108 — 182.879 55.771 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
91,03% (2024: 94,43%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,1 (2024: 1,06)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
8,97% (2024: 5,57%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
3,61% (2024: 0,14%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
40,28% (2024: 2,49%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,02% (2024: 0,96%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FARMALIV SRL

Reprezentantul firmei este: GHITEA SORINEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025