Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CARBON INVESTMENTS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

CARBON INVESTMENTS SRL (CUI 22905116) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007005311126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea de mobilă (cod CAEN 3100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,2 milioane RON, un profit net de 764.291 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 118,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
22905116
Nr. ORC
J2007005311126
EUID
ROONRC.J2007005311126
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Octavian Fodor 113, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.185.162 RON
2025▲ 118,8%
Rezultat net
764.291 RON
2025▲ 364,7%
Angajați
3
2025▼ 25,0%

Activitate

CAEN principal
3100 Fabricarea de mobilă
Secțiunea C · Diviziunea 31 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (3100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (2)
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (3)
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării
  • 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.185.162 764.291 236.700 45.156 274.170 241 3
2024 541.650 164.473 170.299 77.030 257.982 164.713 4
2023 921.754 700.660 262.593 108.904 854.589 700.900 2
2022 58.800 10.296 146.966 — 151.314 4.348 1
2021 1.050 -6.188 100 8.856 31.294 40.050 —
2020 24.479 13.528 3.011 7.465 41.784 46.238 —
2019 360.743 212.176 96.371 71.282 54.440 29.351 —
2018 32.400 -19.453 138.782 — 2.290 -136.492 2
2017 — -74.987 118.822 1.206 577 -117.039 3
2016 7.400 -78.931 235.600 1.206 192.342 -42.052 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
74,12% (2024: 50,83%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,35 (2024: 1,97)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
0,08% (2024: 49,17%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
239,35% (2024: 49,09%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 99,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
64,49% (2024: 30,37%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CARBON INVESTMENTS SRL

Reprezentantul firmei este: CIUPE NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025