Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SPORT GASTAIN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

SPORT GASTAIN SRL (CUI 22928462) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J27/1649/2007 și are sediul în Piatra-Neamț, județul Neamț. Activitatea principală: Alte activități sportive (cod CAEN 9319).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
22928462
Nr. ORC
J27/1649/2007
EUID
ROONRC.J27/1649/2007
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dragoş Vodă 136, Mun. Piatra Neamţ Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
9319 Alte activități sportive n.c.a
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9319 Alte activități sportive n.c.a

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 10.528 870 45.548 35.890 0
2024 0 0 11.313 870 46.333 35.890 0
2023 0 0 11.313 870 46.333 35.890 0
2022 0 0 11.313 870 46.333 35.890 0
2021 — 0 11.453 870 46.473 35.890 —
2020 0 0 11.453 870 46.473 35.890 0
2019 31.667 953 11.007 870 46.026 35.889 0
2018 7.433 1.246 9.890 870 43.956 34.936 —
2017 5.802 -12.620 5.708 870 38.528 33.690 1
2016 32.135 -11.940 13.946 870 59.387 46.311 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
22,68% (2024: 23,97%)
Datorii / Total active (total active: 46.418 RON)
Solvabilitate generală
4,41 (2024: 4,17)
Total active / Datorii (total active: 46.418 RON)
Autonomie financiară
77,32% (2024: 76,03%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 46.418 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 46.418 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SPORT GASTAIN SRL

Reprezentantul firmei este: DOBROTĂ LENUŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025