PURE GLOW SRL
PURE GLOW SRL (CUI 22987760) este înmatriculată din 2007 cu număr ORC J2007005531120 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (cod CAEN 4771). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 161.900 RON și un profit net de 24.357 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 37,3% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 22987760
- Nr. ORC
- J2007005531120
- EUID
- ROONRC.J2007005531120
- Înmatriculată
- 18 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4771 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 7722 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
- 7752 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8292 Activități de ambalare
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 161.900 | 24.357 | 173.742 | 8.912 | 132.665 | -32.165 | — |
| 2024 | 117.904 | 28.104 | 197.909 | 9.895 | 131.491 | -56.523 | — |
| 2023 | 0 | 0 | 93.087 | — | 8.460 | -84.627 | — |
| 2022 | 0 | 0 | 93.087 | — | 8.460 | -84.627 | — |
| 2021 | 0 | 0 | 93.087 | — | 8.460 | -84.627 | — |
| 2020 | — | 200 | 93.087 | — | 8.460 | -84.627 | — |
| 2019 | 0 | 0 | 93.287 | — | 8.460 | -84.827 | — |
| 2018 | 0 | 0 | 93.287 | 0 | 8.460 | -84.827 | — |
| 2017 | — | 0 | 93.287 | 0 | 8.460 | -84.827 | — |
| 2016 | — | -130 | 93.287 | 0 | 8.460 | -84.827 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre PURE GLOW SRL
Reprezentantul firmei este: PROŞTEAN OANA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .