Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INUANCE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

INUANCE SRL (CUI 23117558) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J05/166/2008 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2017, firma a raportat o pierdere netă de 5.503 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
23117558
Nr. ORC
J05/166/2008
EUID
ROONRC.J05/166/2008
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Agricultorilor 12, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
—
2017
Rezultat net
-5.503 RON
2017
Angajați
1
2017– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (32) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală
Diviziunea 28 · Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. (4)
  • 2829 Fabricarea altor mașini și utilaje de utilizare generală n.c.a.
  • 2841 Fabricarea utilajelor și a mașinilor-unelte pentru prelucrarea metalului
  • 2849 Fabricarea altor mașini-unelte n.c.a.
  • 2899 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (4)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 200 — 30.146 29.946 —
2024 — 0 200 — 30.146 29.946 —
2023 — 0 200 — 30.146 29.946 —
2022 — -153 200 — 30.145 29.945 —
2021 — -481 200 — 30.298 30.098 —
2020 — -1.054 16.000 — 46.579 30.579 —
2019 — -38.961 49.234 — 38.800 -5.683 —
2018 — -1.176 14.723 — 48.001 33.278 —
2017 — -5.503 14.723 — 49.177 34.454 1
2016 15.590 3.921 28.894 — 68.851 39.957 1

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
29,94% (2016: 41,97%)
Datorii / Total active (total active: 49.177 RON)
Solvabilitate generală
3,34 (2016: 2,38)
Total active / Datorii (total active: 49.177 RON)
Autonomie financiară
70,06% (2016: 58,03%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.177 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-11,19% (2016: 5,69%)
Profit net / Total active (total active: 49.177 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-15,97% (2016: 9,81%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2016: 25,15%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INUANCE SRL

Reprezentantul firmei este: BAN HORIA COSMIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017
Data Câmp Înainte După Sursă
17.09.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF