M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L.
M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L. (CUI 23136355) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008000194053 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 11.209 RON și un profit net de 8.104 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 8,9% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 23136355
- Nr. ORC
- J2008000194053
- EUID
- ROONRC.J2008000194053
- Înmatriculată
- 18 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.209 | 8.104 | 19.231 | — | 7.405 | -11.826 | — |
| 2024 | 10.292 | 8.543 | 30.212 | 0 | 10.282 | -19.930 | 0 |
| 2023 | 15.314 | 11.732 | 29.274 | 0 | 801 | -28.473 | 0 |
| 2022 | 10.515 | 8.420 | 41.813 | — | 1.608 | -40.205 | — |
| 2021 | 17.230 | 8.634 | 49.912 | — | 1.286 | -48.626 | — |
| 2020 | 17.768 | 14.371 | 74.381 | — | 17.120 | -57.261 | — |
| 2019 | 0 | 0 | 72.048 | — | 16 | -72.032 | — |
| 2018 | — | 0 | 90.165 | 18.017 | 116 | -72.032 | — |
| 2017 | — | 0 | 90.165 | 18.017 | 116 | -72.032 | — |
| 2016 | — | 0 | 90.165 | 18.017 | 116 | -72.032 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre M.S.C. FIRE PROJECTS S.R.L.
Reprezentantul firmei este: MAGHIAR ŞERBAN CLAUDIU (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Cod CAEN principal | 7022 | 7112 | ANAF |