Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PAN VIA CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

PAN VIA CONSTRUCT SRL (CUI 23252570) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008000463131 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 331.366 RON și un profit net de 266.730 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
23252570
Nr. ORC
J2008000463131
EUID
ROONRC.J2008000463131
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Egretei 11, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
331.366 RON
2025
Rezultat net
266.730 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 331.366 266.730 79.601 15.400 337.587 273.386 —
2024 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2023 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2022 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2021 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2020 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2019 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2018 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2017 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —
2016 — 0 2.749 — 9.405 6.656 —

Indicatori financiari

bilanț 2025
Grad de îndatorare
22,55%
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,43
Total active / Datorii
Autonomie financiară
77,45%
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
75,56%
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
97,57%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
80,49%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PAN VIA CONSTRUCT SRL

Reprezentantul firmei este: RAD GHEORGHE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025