NEI TECHNICS & STRATEGIES SRL
NEI TECHNICS & STRATEGIES SRL (CUI 23591984) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2009000829408 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de investigații și servicii private de protecție (cod CAEN 8001). În 2021, firma a raportat o pierdere netă de 853 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 23591984
- Nr. ORC
- J2009000829408
- EUID
- ROONRC.J2009000829408
- Înmatriculată
- 18 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8001 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
- 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8010 Activități de protecție și gardă
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2023. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 540.965 | 4.183 | 361.023 | -175.759 | — |
| 2024 | — | -60.000 | 540.966 | 4.184 | 361.023 | -175.759 | — |
| 2022 | — | 0 | 480.966 | 4.184 | 361.023 | -115.759 | — |
| 2021 | — | -853 | 480.966 | 4.184 | 361.023 | -115.759 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 480.116 | 4.184 | 361.026 | -114.906 | 0 |
| 2019 | 450 | -7.861 | 480.116 | 4.184 | 361.026 | -114.906 | 0 |
| 2018 | 9.350 | -12.465 | 502.655 | 4.184 | 391.426 | -107.045 | 2 |
| 2017 | 546.402 | -284.906 | 495.904 | 4.184 | 396.077 | -94.580 | 8 |
| 2016 | 1.264.956 | -78.282 | 562.476 | 55.266 | 696.201 | 190.315 | 11 |
Indicatori financiari
bilanț 2021 (vs 2020)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre NEI TECHNICS & STRATEGIES SRL
Reprezentantul firmei este: LECA RADU-THEODOR (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .