Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TRUCK RACE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

TRUCK RACE S.R.L. (CUI 23739607) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J15/535/2008 și are sediul în județul Dâmbovița. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 366.118 RON, un profit net de 8.823 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 22,9% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
23739607
Nr. ORC
J15/535/2008
EUID
ROONRC.J15/535/2008
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Baranga 29 BIS, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
366.118 RON
2019▼ 22,9%
Rezultat net
8.823 RON
2019▼ 54,7%
Angajați
1
2019▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -50 730 — 21.097 20.367 —
2024 — -50 679 — 21.096 20.417 —
2023 — 0 630 — 21.097 20.467 —
2022 — 0 630 — 21.096 20.466 —
2021 — -6.841 630 — 21.096 20.466 —
2020 — -2.134 19.036 865 45.478 27.307 —
2019 366.118 8.823 18.635 2.266 45.811 29.442 1
2018 475.114 19.491 59.660 3.667 76.612 20.619 2
2017 — 0 18.873 515 14.686 -3.672 —
2016 — 0 19.006 515 14.819 -3.672 —

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
38,76% (2018: 74,32%)
Datorii / Total active (total active: 48.077 RON)
Solvabilitate generală
2,58 (2018: 1,35)
Total active / Datorii (total active: 48.077 RON)
Autonomie financiară
61,24% (2018: 25,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.077 RON)
Rentabilitate active (ROA)
18,35% (2018: 24,28%)
Profit net / Total active (total active: 48.077 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
29,97% (2018: 94,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,41% (2018: 4,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TRUCK RACE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: NEGOESCU VICTOR (administrator), IANCU RADU ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019