Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VLV INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

VLV INVEST SRL (CUI 23857629) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J12/2133/2008 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.781 RON, o pierdere netă de 5.087 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 81,1% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
23857629
Nr. ORC
J12/2133/2008
EUID
ROONRC.J12/2133/2008
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Avram Iancu 5, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
9.781 RON
2019▼ 81,1%
Rezultat net
-5.087 RON
2019
Angajați
1
2019▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2019 divergent
8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

În bilanțul pe 2019, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5610 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 40.414 — 10.895 -29.519 —
2024 — 0 46.214 — 16.695 -29.519 —
2023 — 0 46.214 — 16.695 -29.519 —
2022 — -12.604 46.214 — 16.695 -29.519 —
2021 — 0 33.610 — 16.695 -16.915 —
2020 — 0 33.610 — 16.695 -16.915 —
2019 9.781 -5.087 33.610 — 16.695 -16.915 1
2018 51.883 -11.822 40.111 8.120 20.163 -11.828 2
2017 50.263 -19.241 23.862 13.852 10.004 -6 3
2016 89.363 18.995 5.130 19.583 4.782 19.235 2

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
201,32% (2018: 141,82%)
Datorii / Total active (total active: 16.695 RON)
Solvabilitate generală
0,5 (2018: 0,71)
Total active / Datorii (total active: 16.695 RON)
Autonomie financiară
-101,32% (2018: -41,82%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 16.695 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-30,47% (2018: -41,8%)
Profit net / Total active (total active: 16.695 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-52,01% (2018: -22,79%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2018-2019
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VLV INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: VIGH NICOARĂ VLAD DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019