Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DENIOSER SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

DENIOSER SRL (CUI 23916091) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008001334050 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 71.751 RON, un profit net de 12.598 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 64,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
23916091
Nr. ORC
J2008001334050
EUID
ROONRC.J2008001334050
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Iuliu Maniu 41, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
71.751 RON
2025▲ 64,1%
Rezultat net
12.598 RON
2025▲ 152,4%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 71.751 12.598 19.293 22.883 1.918 5.508 2
2024 43.731 4.992 40.514 33.444 -20 -7.090 2
2023 87.048 -23.612 27.003 — 14.921 -12.082 2
2022 115.359 24.570 5.616 — 17.146 11.530 2
2021 38.221 -24.899 2.541 — 37.921 35.380 1
2020 52.465 -23.695 4.764 4.673 60.370 60.279 2
2019 136.528 38.990 4.733 14.952 73.755 83.974 2
2018 98.758 6.476 5.282 26.166 45.153 66.037 2
2017 85.179 10.638 3.892 864 83.641 80.613 2
2016 87.263 28.851 3.846 6.047 67.774 69.975 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
77,79% (2024: 121,21%)
Datorii / Total active (total active: 24.801 RON)
Solvabilitate generală
1,29 (2024: 0,82)
Total active / Datorii (total active: 24.801 RON)
Autonomie financiară
22,21% (2024: -21,21%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.801 RON)
Rentabilitate active (ROA)
50,8% (2024: 14,94%)
Profit net / Total active (total active: 24.801 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
228,72%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
17,56% (2024: 11,42%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DENIOSER SRL

Reprezentanții firmei sunt: MĂRĂNDESCU IONUȚ (administrator), BRADEA ADRIAN-MARIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
13.09.2026 Cod CAEN principal 4932 4933 ANAF