Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ISO CLIM INSTAL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

ISO CLIM INSTAL SRL (CUI 24094975) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J12/2785/2008 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.464 RON și o pierdere netă de 7.032 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,6% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
24094975
Nr. ORC
J12/2785/2008
EUID
ROONRC.J12/2785/2008
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Plopilor 67, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
1.464 RON
2019▼ 94,6%
Rezultat net
-7.032 RON
2019
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 7.164 — 42.673 35.509 —
2024 — -11.472 7.164 — 42.673 35.509 —
2023 — 0 7.164 — 54.145 46.981 —
2022 — 0 7.164 — 54.145 46.981 —
2021 — 0 7.164 — 54.145 46.981 —
2020 — 0 7.164 — 54.145 46.981 —
2019 1.464 -7.032 7.164 — 54.145 46.981 —
2018 26.975 -13.675 7.354 — 61.367 54.013 —
2017 71.855 42.119 7.330 — 75.019 67.689 —
2016 32.596 9.470 6.324 — 31.893 25.569 0

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
13,23% (2018: 11,98%)
Datorii / Total active (total active: 54.145 RON)
Solvabilitate generală
7,56 (2018: 8,34)
Total active / Datorii (total active: 54.145 RON)
Autonomie financiară
86,77% (2018: 88,02%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 54.145 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-12,99% (2018: -22,28%)
Profit net / Total active (total active: 54.145 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-14,97% (2018: -25,32%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-480,33% (2018: -50,7%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2018-2019

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ISO CLIM INSTAL SRL

Reprezentantul firmei este: TAMAS SILVIU MARCEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019