Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

G & G RECRUITMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

G & G RECRUITMENT SRL (CUI 24133012) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J40/11469/2008 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (cod CAEN 7810). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 27.939 RON, un profit net de 427 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 74,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
24133012
Nr. ORC
J40/11469/2008
EUID
ROONRC.J40/11469/2008
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Scărlătescu 28, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
27.939 RON
2025▼ 74,7%
Rezultat net
427 RON
2025▼ 99,1%
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Secțiunea O · Diviziunea 78 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017. Surse: MFinanțe (2016, 2018–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 27.939 427 1.307 — 492.842 491.535 1
2024 110.436 48.825 7.961 — 519.552 511.591 —
2023 289.397 232.302 21.918 — 484.684 462.766 0
2022 — 0 10.000 — 360 -9.640 —
2021 0 0 10.000 0 360 -9.640 0
2020 — 0 0 — 200 200 —
2019 — 0 0 — 200 200 —
2018 — 0 14.873 — 5.233 -9.640 —
2016 129.059 -115.422 194.893 — 30.457 -164.436 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0,27% (2024: 1,53%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
377,08 (2024: 65,26)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,73% (2024: 98,47%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,09% (2024: 9,4%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,09% (2024: 9,54%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,53% (2024: 44,21%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre G & G RECRUITMENT SRL

Reprezentantul firmei este: GROSU FLORIN-SEVER (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025