Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PYROCOLECT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

PYROCOLECT S.R.L. (CUI 24148510) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J40/2946/2018 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri (cod CAEN 3832). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 2 milioane RON, un profit net de 748.820 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 43,8% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
24148510
Nr. ORC
J40/2946/2018
EUID
ROONRC.J40/2946/2018
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Moşilor 158, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
2.024.714 RON
2020▲ 43,8%
Rezultat net
748.820 RON
2020▲ 55,2%
Angajați
4
2020▼ 33,3%

Activitate

CAEN principal
3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
Secțiunea E · Diviziunea 38 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (4)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0163 Activități după recoltare
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (1)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 11.135.246 575.780 7.199.925 -3.361.676 —
2024 — 25.466 11.135.246 575.780 7.199.925 -3.361.676 —
2023 — 396.196 11.135.245 575.780 7.199.925 -3.387.141 —
2022 — -456.894 11.135.246 1.220.714 6.854.171 -3.783.338 —
2021 — -494.007 11.085.680 2.372.983 6.804.606 -3.326.444 —
2020 2.024.714 748.820 10.997.323 3.526.758 6.751.857 -2.832.437 4
2019 1.407.752 482.551 11.474.032 4.680.833 6.137.279 -3.581.257 6
2018 2.793.944 -1.269.748 5.657.513 5.829.876 4.896.518 993.464 17
2017 489.545 -867.435 1.982.100 6.734.174 2.736.635 2.263.212 12
2016 759.535 -1.178.557 1.670.607 8.188.996 4.312.989 3.056.292 24

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
106,99% (2019: 106,06%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,93 (2019: 0,94)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-27,56% (2019: -33,1%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
7,29% (2019: 4,46%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
36,98% (2019: 34,28%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PYROCOLECT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: ART PRO INSOLV SPRL (FOSTA ART INSOLV SPRL/ ARGEŞ INSOLV SPRL) (lichidator judiciar), NEGOIȚĂ IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020