Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEW VISION BEAUTY CENTER SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

NEW VISION BEAUTY CENTER SRL (CUI 24223140) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J22/2246/2008 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de întreținere corporală (cod CAEN 9604, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.354 RON și un profit net de 1.401 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 33,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
24223140
Nr. ORC
J22/2246/2008
EUID
ROONRC.J22/2246/2008
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Moara de Vânt 14B, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
3.354 RON
2025▼ 33,5%
Rezultat net
1.401 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
9604 Activități de întreținere corporală
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
9604 Activități de întreținere corporală

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 3.354 1.401 161.474 0 7.004 -444.206 0
2024 5.042 -31.231 166.207 37.966 8.614 -450.137 0
2023 5.042 -67.740 166.120 121.837 5.722 -418.906 0
2022 8.319 -60.585 166.629 242.946 7.227 -351.166 —
2021 5.294 -64.429 171.767 364.160 6.102 -290.581 0
2020 3.025 -66.893 174.278 485.374 6.193 -226.152 0
2019 5.294 5.606 182.587 606.588 14.571 -159.259 —
2018 8.319 -83.280 257.570 731.159 13.766 -164.865 0
2017 25.356 -44.249 217.365 841.688 921 -81.585 2
2016 59.463 -55.986 213.972 924.014 13.840 -37.336 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
2.305,45% (2024: 356,82%)
Datorii / Total active (total active: 7.004 RON)
Solvabilitate generală
0,04 (2024: 0,28)
Total active / Datorii (total active: 7.004 RON)
Autonomie financiară
-6.342,18% (2024: -966,37%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 7.004 RON)
Rentabilitate active (ROA)
20% (2024: -67,05%)
Profit net / Total active (total active: 7.004 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
41,77% (2024: -619,42%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEW VISION BEAUTY CENTER SRL

Reprezentantul firmei este: LUCA ELENA-ODETTE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025