Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CELMAR PREST SERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

CELMAR PREST SERV SRL (CUI 24345546) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008000743097 și are sediul în Braila, județul Brăila. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 58.065 RON și un profit net de 563 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 16,7% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
24345546
Nr. ORC
J2008000743097
EUID
ROONRC.J2008000743097
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pontonieri 2, Mun. Brăila Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
58.065 RON
2022▼ 16,7%
Rezultat net
563 RON
2022▼ 77,5%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (22) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 10 diviziuni
  • 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate
  • 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Diviziunea 37 · Colectarea și epurarea apelor uzate (1)
  • 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (1)
  • 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Diviziunea 39 · Activități și servicii de decontaminare (1)
  • 3900 Activități și servicii de decontaminare
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (5)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -12.993 54.325 — 9.988 -44.337 —
2024 — -9.868 41.525 — 10.181 -31.344 —
2023 — -27.442 42.288 — 12.812 -21.476 —
2022 58.065 563 44.234 17.877 24.323 5.966 —
2021 69.678 2.501 96.231 62.328 39.305 5.402 —
2020 69.678 3.437 133.589 110.071 26.419 2.901 —
2019 114.300 72.554 175.496 157.814 87.146 69.464 —
2018 7.800 -6.701 85.964 76.162 6.711 -3.091 1
2017 3.911 -8.989 2.333 1.675 4.268 3.610 1
2016 78.380 46.390 778 2.112 36.710 38.044 1

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
104,82% (2021: 94,68%)
Datorii / Total active (total active: 42.200 RON)
Solvabilitate generală
0,95 (2021: 1,06)
Total active / Datorii (total active: 42.200 RON)
Autonomie financiară
14,14% (2021: 5,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 42.200 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,33% (2021: 2,46%)
Profit net / Total active (total active: 42.200 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
9,44% (2021: 46,3%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,97% (2021: 3,59%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CELMAR PREST SERV SRL

Reprezentanții firmei sunt: BĂCANU CARMEN- CRISTINA (administrator), ENUȚĂ ANDREEA- CORINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
29.08.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
29.08.2026 Cod CAEN principal 7022 7020 ANAF