Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DELYAL IMPEX ENERGY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

DELYAL IMPEX ENERGY S.R.L. (CUI 24399929) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2018000611519 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități specializate de curățenie (cod CAEN 8122). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 132.656 RON, o pierdere netă de 35.585 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 90,9% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
24399929
Nr. ORC
J2018000611519
EUID
ROONRC.J2018000611519
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Taberei 39, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
132.656 RON
2023▼ 90,9%
Rezultat net
-35.585 RON
2023
Angajați
1
2023▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
8122 Activități specializate de curățenie
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8122 — Activități specializate de curățenie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2023. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2023) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 132.656 -35.585 649.319 1.841 559.940 -87.538 1
2022 1.465.036 83.840 559.724 4.994 502.776 -51.954 2
2021 33.315 -58.738 296.604 8.368 152.442 -135.794 1
2020 575.972 91.167 174.888 — 97.832 -77.056 1
2019 44.968 -24.726 173.594 — 5.371 -168.223 1
2018 82.093 -36.447 172.407 0 28.909 -143.498 1
2017 — -1.365 148.027 3.444 36.733 -107.850 1
2016 6.197 24.387 147.201 4.539 36.177 -106.485 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
115,58% (2022: 110,23%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,87 (2022: 0,91)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-15,58% (2022: -10,23%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-6,33% (2022: 16,51%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-26,83% (2022: 5,72%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DELYAL IMPEX ENERGY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MUSTĂREAȚĂ LAURENȚIU MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
10.10.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
10.10.2026 Data reactivării — 25.09.2026 ANAF
12.09.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice ANAF
06.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 19.10.2018 Transfer (sosire) din 30.07.2026 ANAF
06.08.2026 Data stării juridice 19.10.2018 30.07.2026 ANAF
06.08.2026 Cod CAEN principal 4671 8122 ANAF
06.08.2026 Număr de înmatriculare J51/611/2018 J2018000611519 ANAF