Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

JURNALIN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

JURNALIN SRL (CUI 24445456) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008002729228 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 34.308 RON și un profit net de 1.645 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
24445456
Nr. ORC
J2008002729228
EUID
ROONRC.J2008002729228
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Std. Cetăţuia 13, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
34.308 RON
2025
Rezultat net
1.645 RON
2025▲ 110,4%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2024–2025) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 34.308 1.645 49.215 25.420 21.262 -2.310 0
2024 0 782 9.176 0 5.221 -3.955 0
2023 0 0 17.768 0 13.031 -4.737 0
2022 — 0 17.768 5.285 7.746 -4.737 —
2021 — 0 17.768 5.285 7.746 -4.737 —
2020 — 0 17.768 5.285 7.746 -4.737 —
2019 — 0 17.768 5.285 7.746 -4.737 —
2018 — 0 17.768 5.285 7.746 -4.737 —
2017 — -10.452 17.768 5.285 7.746 -4.737 —
2016 — 0 13.438 10.262 8.891 5.715 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
105,43% (2024: 175,75%)
Datorii / Total active (total active: 46.682 RON)
Solvabilitate generală
0,95 (2024: 0,57)
Total active / Datorii (total active: 46.682 RON)
Autonomie financiară
-4,95% (2024: -75,75%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 46.682 RON)
Rentabilitate active (ROA)
3,52% (2024: 14,98%)
Profit net / Total active (total active: 46.682 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,79%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre JURNALIN SRL

Reprezentantul firmei este: CHIRILĂ ELENA OANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.10.2026 Cod CAEN principal 4932 4933 ANAF