Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TMS FIRE & SAFETY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

TMS FIRE & SAFETY S.R.L. (CUI 24571373) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008017111409 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte activități de protecție (cod CAEN 8009). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 36.335 RON, un profit net de 5.431 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 73,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
24571373
Nr. ORC
J2008017111409
EUID
ROONRC.J2008017111409
Înmatriculată
18 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Căderea Bastiliei 33, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
36.335 RON
2025▲ 73,0%
Rezultat net
5.431 RON
2025▼ 21,0%
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 80 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 36.335 5.431 83.416 10.774 53.505 -19.137 1
2024 21.000 6.876 77.762 15.139 38.055 -24.568 —
2023 191.993 4.322 84.320 19.951 32.925 -31.444 —
2022 24.621 -113.626 152.147 25.744 90.638 -35.765 3
2021 195.884 -163.389 121.376 7.590 191.646 77.860 5
2020 726.438 28.870 358.854 280.358 319.745 241.249 8
2019 680.482 212.372 414.980 284.779 342.581 212.380 6
2018 — 0 208 — 216 8 —
2017 — 0 208 — 216 8 —
2016 — 0 208 — 216 8 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
129,77% (2024: 146,19%)
Datorii / Total active (total active: 64.279 RON)
Solvabilitate generală
0,77 (2024: 0,68)
Total active / Datorii (total active: 64.279 RON)
Autonomie financiară
-29,77% (2024: -46,19%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 64.279 RON)
Rentabilitate active (ROA)
8,45% (2024: 12,93%)
Profit net / Total active (total active: 64.279 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,95% (2024: 32,74%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TMS FIRE & SAFETY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RADU MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025