CONTIGUA SRL
CONTIGUA SRL (CUI 24671372) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008003336234 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de arhitectură (cod CAEN 7111). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 446.153 RON, un profit net de 184.600 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 54,0% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 24671372
- Nr. ORC
- J2008003336234
- EUID
- ROONRC.J2008003336234
- Înmatriculată
- 18 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7111 — Activități de arhitectură). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 5222 Activități de servicii anexe transporturilor pe apă
- 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
- 9311 Activități ale bazelor sportive
- 9319 Alte activități sportive n.c.a
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 446.153 | 184.600 | 109.316 | 80.378 | 213.758 | 184.840 | 1 |
| 2024 | 289.731 | 67.812 | 140.632 | 112.839 | 163.643 | 135.870 | 1 |
| 2023 | 299.970 | 31.580 | 166.081 | 138.770 | 115.974 | 88.711 | 1 |
| 2022 | 288.905 | 40.132 | 38.328 | 43.188 | 52.222 | 57.131 | 1 |
| 2021 | 51.986 | -59.311 | 42.917 | 55.299 | 4.617 | 16.999 | 1 |
| 2020 | 137.661 | -39.400 | 45.089 | 80.950 | 29.878 | 65.739 | 1 |
| 2019 | 184.184 | 41.899 | 11.554 | 5.728 | 110.964 | 105.138 | 1 |
| 2018 | 104.910 | 72.767 | 11.081 | 4.789 | 80.541 | 74.249 | — |
| 2017 | — | -1.710 | 0 | — | 5.482 | 5.482 | — |
| 2016 | — | -11.045 | 6.501 | — | 13.694 | 7.193 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre CONTIGUA SRL
Reprezentanții firmei sunt: MAVRODIN VIOLETA (administrator), MAVRODIN VIOLETA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 10.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 29.10.2008 | Transfer (sosire) din 13.05.2026 | ANAF |
| 10.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 10.08.2026 | Data stării juridice | 29.10.2008 | 13.05.2026 | ANAF |
| 10.08.2026 | Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 10.08.2026 | Număr de înmatriculare | J23/3336/2008 | J2008003336234 | ANAF |