SARI TRADE S.R.L.
SARI TRADE S.R.L. (CUI 24770082) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J12/4626/2008 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală, după codul declarat în bilanț: Creșterea altor animale (cod CAEN 0149, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 299.950 RON, o pierdere netă de 43.184 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2022 (+0,6%).
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 24770082
- Nr. ORC
- J12/4626/2008
- EUID
- ROONRC.J12/4626/2008
- Înmatriculată
- 17 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
ONRC nu are un cod CAEN principal pentru această firmă. Încadrarea în industrie folosește codul 0149, declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor — altfel firma n-ar apărea în nicio industrie.
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5224 Manipulări
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8129 Alte activități de curățenie
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2023. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 299.950 | -43.184 | 51.900 | — | 119.505 | 67.605 | 1 |
| 2022 | 298.266 | 110.541 | 14.069 | 1.035 | 700.823 | 687.789 | 1 |
| 2021 | 288.000 | 77.479 | 568 | 1.035 | 686.781 | 687.248 | 1 |
| 2020 | 288.000 | 124.063 | 2.805 | 1.035 | 611.539 | 609.769 | 1 |
| 2019 | 300.000 | 111.753 | 13.343 | 8.952 | 490.097 | 485.706 | 1 |
| 2018 | 300.000 | 82.881 | 38.696 | 56.452 | 356.197 | 373.953 | — |
| 2017 | 214.080 | 65.062 | 31.695 | 1.035 | 321.732 | 291.072 | — |
| 2016 | 219.850 | 101.584 | 37.020 | 1.035 | 261.995 | 226.010 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2022)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre SARI TRADE S.R.L.
Reprezentantul firmei este: BUCE ROMEO (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Cod CAEN principal | — | 0149 | Verti, din bilanț |
| 31.10.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 31.10.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 31.10.2026 | Data reactivării | — | 15.10.2026 | ANAF |
| 31.10.2026 | Cod CAEN principal | 0149 (clasificarea noastră, din bilanț) | — | ANAF |
| 03.10.2026 | Cod CAEN principal | — | 0149 | Verti, din bilanț |
| 03.10.2026 | Cod CAEN principal | 0149 (clasificarea noastră, din bilanț) | — | ANAF |
| 29.09.2026 | Cod CAEN principal | — | 0149 | Verti, din bilanț |
„Verti, din bilanț" înseamnă o clasificare făcută de noi din codul declarat în bilanț, nu o schimbare în registre.