Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LOREART CONSTRUCT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

LOREART CONSTRUCT SRL (CUI 24812102) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008020118400 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.126 RON și o pierdere netă de 8.883 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,0% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
24812102
Nr. ORC
J2008020118400
EUID
ROONRC.J2008020118400
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sg. Ştefan Moraru 54, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.126 RON
2025▼ 94,0% față de 2022
Rezultat net
-8.883 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9621 — Activități de coafură și frizerie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.126 -8.883 143.030 — 26.453 -116.045 —
2024 — -776 130.256 — 22.347 -107.462 —
2023 — -447 129.452 — 22.347 -106.686 —
2022 35.370 8.795 135.781 — 29.542 -106.239 —
2021 — -206 140.005 — 24.971 -115.034 —
2020 0 0 140.228 0 25.400 -114.828 0
2019 — 0 140.228 — 25.400 -114.828 —
2018 — 0 140.228 — 25.400 -114.828 —
2017 1.324 284 140.227 — 25.400 -114.827 —
2016 9.007 -12.195 140.227 0 24.916 -115.311 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
540,69% (2022: 459,62%)
Datorii / Total active (total active: 26.453 RON)
Solvabilitate generală
0,18 (2022: 0,22)
Total active / Datorii (total active: 26.453 RON)
Autonomie financiară
-438,68% (2022: -359,62%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 26.453 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-33,58% (2022: 29,77%)
Profit net / Total active (total active: 26.453 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-417,83% (2022: 24,87%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LOREART CONSTRUCT SRL

Reprezentanții firmei sunt: GEAMBAŞU PAUL (administrator), GEAMBAŞU FLORINA IULICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025