BEVERLY INVEST SRL
BEVERLY INVEST SRL (CUI 24868774) este înmatriculată din 2008 cu număr ORC J2008020830401 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (cod CAEN 6811). În 2023, firma a raportat o pierdere netă de 1.584 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 24868774
- Nr. ORC
- J2008020830401
- EUID
- ROONRC.J2008020830401
- Înmatriculată
- 17 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6811 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4291 Construcții hidrotehnice
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2021–2025) și ANAF (2019–2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -22.579 | 853.146 | 682.895 | 3 | -170.248 | — |
| 2024 | — | -1.421 | 831.100 | 683.228 | 203 | -147.669 | — |
| 2023 | — | -1.584 | 758.563 | 683.228 | 203 | -75.132 | 0 |
| 2022 | — | -5.013 | 757.063 | 683.228 | 287 | -73.548 | 0 |
| 2021 | — | -1.902 | 751.963 | 683.228 | 200 | -68.535 | 0 |
| 2020 | 0 | -51 | 750.010 | 683.228 | 2.872 | -63.910 | 0 |
| 2019 | 0 | -30 | 750.010 | 683.228 | 2.923 | -63.859 | 0 |
| 2017 | — | 0 | 745.688 | 683.228 | 2.923 | -59.537 | 0 |
| 2016 | 0 | -1.500 | 745.688 | 683.228 | 2.923 | -59.537 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2022)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2022-2023
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre BEVERLY INVEST SRL
Reprezentantul firmei este: IOANNOU KONSTANTINOS (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Plătitoare de TVA | Da | Nu | ANAF |
| 02.09.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |