Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SAN STRUCT SERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

SAN STRUCT SERV SRL (CUI 24991130) este înmatriculată din 2009 cu număr ORC J29/119/2009 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 109.676 RON, un profit net de 67.582 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 29,7% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
24991130
Nr. ORC
J29/119/2009
EUID
ROONRC.J29/119/2009
Înmatriculată
17 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Petru Poni 12, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
109.676 RON
2021▼ 29,7%
Rezultat net
67.582 RON
2021▼ 32,4%
Angajați
1
2021– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 89.918 — 96.578 6.660 —
2024 — 0 37.340 — 101.778 64.438 —
2023 — 0 37.340 — 101.778 64.438 —
2022 — -3.384 37.340 — 101.778 64.438 —
2021 109.676 67.582 49.147 — 116.969 67.822 1
2020 156.048 99.957 53.971 — 154.168 100.197 1
2019 144.090 63.307 50.597 — 114.144 63.547 1
2018 120.268 41.054 43.854 9.680 61.330 27.156 2
2017 44.731 -43.788 74.522 21.296 39.329 -13.897 1
2016 227.060 123.086 78.553 35.444 166.435 123.326 2

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
42,02% (2020: 35,01%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,38 (2020: 2,86)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
57,98% (2020: 64,99%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
57,78% (2020: 64,84%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,65% (2020: 99,76%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
61,62% (2020: 64,06%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SAN STRUCT SERV SRL

Reprezentantul firmei este: SCARLAT ANDREI NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021